Updated 20/02/2013 22:50:33
Scottish Open Men's Singles
Singles 16/02/2013
http://www.dartsforwindows.com

Last 2048 - Best of 5 legs
GROUP 1

Res
                                         
Stephen Bunting Lancaster
bye
3
0

Last 1024 - Best of 5 legs

Res
                                     
    Stephen Bunting Lancaster
Archie Holmes Renfrewshire
3
0
                                     
Archie Holmes Renfrewshire
bye
-
-
   
Last 512 - Best of 5 legs

Res
                                 
        Stephen Bunting Lancaster
Greg Preston Perthshire
3
1
                                 
Callum Macgregor Campbelltown
bye
-
-
                                         
    Callum Macgregor Campbelltown
Greg Preston Perthshire
0
3
                                     
Greg Preston Perthshire
bye
-
-
       
Last 256 - Best of 5 legs

Res
                             
            Stephen Bunting Lancaster
Steven Johnstone East Stirlingshire
3
0
                             
Keith Ledingham Grampian
bye
-
-
                                         
    Keith Ledingham Grampian
Steven Johnstone East Stirlingshire
0
3
                                     
Steven Johnstone East Stirlingshire
bye
-
-
                                         
        Steven Johnstone East Stirlingshire
Paul Clark England
3
1
                                 
Laurence Collins Eire
bye
-
-
                                         
    Laurence Collins Eire
Paul Clark England
-
-
                                     
Paul Clark England
bye
-
-
           
Last 128 - Best of 5 legs

Res
                         
                Stephen Bunting Lancaster
Martin Adams England
3
2
                         
Martin Adams England
bye
-
-
                                         
    Martin Adams England
Brian Robertson Dunoon
3
0
                                     
Brian Robertson Dunoon
bye
-
-
                                         
        Martin Adams England
Vinnie Hawsworth Scunthorpe
3
0
                                 
Vinnie Hawsworth Scunthorpe
bye
-
-
                                         
    Vinnie Hawsworth Scunthorpe
Paul Laughlan Cambuslang
3
1
                                     
Paul Laughlan Cambuslang
bye
-
-
                                         
            Martin Adams England
Patrick Hendriks Netherlands
3
0
                             
Paul Cliverd Lanarkshire
John Glendinning Lanarkshire
3
2
                                         
    Paul Cliverd Lanarkshire
Andy Stewart West Ayrshire
3
2
                                     
Andy Stewart West Ayrshire
Alan Kerr Boness
-
-
                                         
        Paul Cliverd Lanarkshire
Patrick Hendriks Netherlands
0
3
                                 
Robert Gary Dyce Fife
Patrick Hendriks Netherlands
0
3
                                         
    Patrick Hendriks Netherlands
John Baird Boness
3
0
                                     
John Baird Boness
Gary Carroll Dundee
3
0
               
Last 64 - Best of 5 legs

Res
                     

GROUP 2
                  Stephen Bunting Lancaster
Jamie Harvey Renfrewshire
3
2
                     
Jack Shannon Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Jack Shannon Ayrshire
Craig Butterfield Renfrewshire
0
3
                                     
Craig Butterfield Renfrewshire
bye
-
-
                                         
        Craig Butterfield Renfrewshire
Colin Stewart Ayrshire
3
2
                                 
Colin Stewart Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Colin Stewart Ayrshire
Nicky Cooke Fife
-
-
                                     
Nicky Cooke Fife
bye
-
-
                                         
            Craig Butterfield Renfrewshire
Willie Laird East Renfrewshire
0
3
                             
Willie Laird East Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    Willie Laird East Renfrewshire
Fraser Dempsey Renfrewshire
3
1
                                     
Fraser Dempsey Renfrewshire
bye
-
-
                                         
        Willie Laird East Renfrewshire
Colin Cameron Central
3
1
                                 
Colin Cameron Central
bye
-
-
                                         
    Colin Cameron Central
Gordon Macari Fife
3
1
                                     
Gordon Macari Fife
bye
-
-
                                         
                Willie Laird East Renfrewshire
Jamie Harvey Renfrewshire
1
3
                         
Michael Aimes Central
bye
-
-
                                         
    Michael Aimes Central
Mike Maclellan Grampian
3
0
                                     
Mike Maclellan Grampian
bye
-
-
                                         
        Michael Aimes Central
Jamie Harvey Renfrewshire
0
3
                                 
Jamie Harvey Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    Jamie Harvey Renfrewshire
Darren Lessels Fife
3
1
                                     
Darren Lessels Fife
bye
-
-
                                         
            Jamie Harvey Renfrewshire
Jan Matulewioz Central
3
1
                             
Steven Addison Lothian
Mark Frasar Scotland
3
0
                                         
    Steven Addison Lothian
Jan Matulewioz Central
-
-
                                     
Jan Matulewioz Central
George Lindsay Lanarkshire
3
2
                                         
        Jan Matulewioz Central
Steven McGowan Scotland
3
1
                                 
Steven McGowan Scotland
Billy Miller Scotland
3
2
                                         
    Steven McGowan Scotland
Harry Brown Glasgow
3
0
                                     
Harry Brown Glasgow
Graeme Lockhart Lanarkshire
3
2
                   
Last 32 - Best of 5 legs

Res
                 

GROUP 3
                      Stephen Bunting Lancaster
Tom Gregory Scunthorpe
3
1
                 
Andrew McNicol East Stirlingshire
bye
-
-
                                         
    Andrew McNicol East Stirlingshire
Kevin Cusworth Renfrewshire
-
-
                                     
Kevin Cusworth Renfrewshire
bye
-
-
                                         
        Andrew McNicol East Stirlingshire
Sean Miles Cumbria
2
3
                                 
Kris Steel Lothian
bye
-
-
                                         
    Kris Steel Lothian
Sean Miles Cumbria
0
3
                                     
Sean Miles Cumbria
bye
-
-
                                         
            Sean Miles Cumbria
Peter Cummings Scotland
3
1
                             
Peter Cummings Scotland
bye
-
-
                                         
    Peter Cummings Scotland
David McCluskie Scotland
3
0
                                     
David McCluskie Scotland
bye
-
-
                                         
        Peter Cummings Scotland
Nat Taylor Ayrshire
3
0
                                 
Nat Taylor Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Nat Taylor Ayrshire
John Maxwell Scotland
3
1
                                     
John Maxwell Scotland
bye
-
-
                                         
                Sean Miles Cumbria
Tom Gregory Scunthorpe
2
3
                         
John Murdoch Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    John Murdoch Renfrewshire
Lee Mathieson Scotland
3
1
                                     
Lee Mathieson Scotland
bye
-
-
                                         
        John Murdoch Renfrewshire
Kris McCall Lothian
2
3
                                 
Kris McCall Lothian
bye
-
-
                                         
    Kris McCall Lothian
David Lessels Fife
3
0
                                     
David Lessels Fife
bye
-
-
                                         
            Kris McCall Lothian
Tom Gregory Scunthorpe
0
3
                             
Tom Gregory Scunthorpe
Richard Watson Renfrewshire
3
2
                                         
    Tom Gregory Scunthorpe
Iain MacArthur Isle of Tiree
3
1
                                     
Brian McIntyre West Lothian
Iain MacArthur Isle of Tiree
0
3
                                         
        Tom Gregory Scunthorpe
Brian Welsh Perthshire
3
2
                                 
Brian Welsh Perthshire
Craig Muir Ayrshire
3
1
                                         
    Brian Welsh Perthshire
Andy McArdle Lothian
3
0
                                     
Drew Heslop East Renfrewshire
Andy McArdle Lothian
1
3
                                         

GROUP 4
                  Tom Gregory Scunthorpe
Darren Clifford Northern Ireland
3
2
                     
Kevin Hill England
bye
-
-
                                         
    Kevin Hill England
John Garrity Paisley
-
-
                                     
John Garrity Paisley
bye
-
-
                                         
        Kevin Hill England
Adam Currie Ayrshire
3
1
                                 
Archie Prentice Lanarkshire
bye
-
-
                                         
    Archie Prentice Lanarkshire
Adam Currie Ayrshire
2
3
                                     
Adam Currie Ayrshire
bye
-
-
                                         
            Kevin Hill England
Peter Hamilton Snr Scotland
-
-
                             
Craig Scott Scotland
bye
-
-
                                         
    Craig Scott Scotland
Stephen Stuart Lothian
-
-
                                     
Stephen Stuart Lothian
bye
-
-
                                         
        Stephen Stuart Lothian
Peter Hamilton Snr Scotland
0
3
                                 
Peter Hamilton Snr Scotland
bye
-
-
                                         
    Peter Hamilton Snr Scotland
Stephen McInally Lanarkshire
3
0
                                     
Stephen McInally Lanarkshire
bye
-
-
                                         
                Kevin Hill England
Darren Clifford Northern Ireland
0
3
                         
William Errington Cumbria
bye
-
-
                                         
    William Errington Cumbria
Scott Kilcoyne Angus
3
1
                                     
Scott Kilcoyne Angus
bye
-
-
                                         
        William Errington Cumbria
Alan Kerr Durham
0
3
                                 
Alan Kerr Durham
bye
-
-
                                         
    Alan Kerr Durham
Alan Smith Renfrewshire
3
0
                                     
Alan Smith Renfrewshire
bye
-
-
                                         
            Alan Kerr Durham
Darren Clifford Northern Ireland
0
3
                             
Mark Reid Scotland
Chris Hinton England
-
-
                                         
    Chris Hinton England
Andy Cheshire Glasgow
0
3
                                     
Fraser McKinnon Central
Andy Cheshire Glasgow
-
-
                                         
        Andy Cheshire Glasgow
Darren Clifford Northern Ireland
0
3
                                 
Stuart Allan Forth & Kendrick
Tony Pendleton Ayrshire
1
3
                                         
    Tony Pendleton Ayrshire
Darren Clifford Northern Ireland
0
3
                                     
Darren Clifford Northern Ireland
Terry Neil Fife
3
2
                       
Last 16 - Best of 5 legs

Res
             

GROUP 5
                          Stephen Bunting Lancaster
Robbie Green Merseyside
1
3
             
Robbie Green Merseyside
bye
-
-
                                         
    Robbie Green Merseyside
Andrew Alexander Falkirk
3
0
                                     
Andrew Alexander Falkirk
bye
-
-
                                         
        Robbie Green Merseyside
Steve Lomas England
3
0
                                 
Kenny Porter East Lothian
bye
-
-
                                         
    Kenny Porter East Lothian
Steve Lomas England
0
3
                                     
Steve Lomas England
bye
-
-
                                         
            Robbie Green Merseyside
Jason Simpson Fife
-
-
                             
Stuart Taylor Paisley
bye
-
-
                                         
    Stuart Taylor Paisley
Willie Morton Lothian
-
-
                                     
Willie Morton Lothian
bye
-
-
                                         
        Willie Morton Lothian
Jason Simpson Fife
0
3
                                 
Liam Blows Yorkshire
bye
-
-
                                         
    Liam Blows Yorkshire
Jason Simpson Fife
2
3
                                     
Jason Simpson Fife
bye
-
-
                                         
                Robbie Green Merseyside
Daryl Sheehan Wales
3
0
                         
Chris Greig Angus
bye
-
-
                                         
    Chris Greig Angus
Stef Weber Netherlands
1
3
                                     
Stef Weber Netherlands
bye
-
-
                                         
        Stef Weber Netherlands
Shaun Neill Balloch
3
0
                                 
Shaun Neill Balloch
bye
-
-
                                         
    Shaun Neill Balloch
Rab Young Lesmahagow
3
1
                                     
Rab Young Lesmahagow
bye
-
-
                                         
            Stef Weber Netherlands
Daryl Sheehan Wales
1
3
                             
Michael Malone Inverclyde
Ruairidh McKenzie Forth & Kendrick
-
-
                                         
    Michael Malone Inverclyde
Richard Thomson Glasgow
3
0
                                     
Christopher Royal Lincolnshire
Richard Thomson Glasgow
-
-
                                         
        Michael Malone Inverclyde
Daryl Sheehan Wales
1
3
                                 
John McIver Scotland
Raymond McIntosh Scotland
2
3
                                         
    Raymond McIntosh Scotland
Daryl Sheehan Wales
0
3
                                     
Daryl Sheehan Wales
Willie Gilmore Lothian
3
0
                                         

GROUP 6
                  Robbie Green Merseyside
Dave Prins England
3
1
                     
Paul Glass Glasgow
bye
-
-
                                         
    Paul Glass Glasgow
Iain Randall Lanarkshire
1
3
                                     
Iain Randall Lanarkshire
bye
-
-
                                         
        Iain Randall Lanarkshire
Craig Burn East Lothian
2
3
                                 
Stephen Smart Grampian
bye
-
-
                                         
    Stephen Smart Grampian
Craig Burn East Lothian
0
3
                                     
Craig Burn East Lothian
bye
-
-
                                         
            Craig Burn East Lothian
Dave Prins England
0
3
                             
Gary Stafford England
bye
-
-
                                         
    Gary Stafford England
William Laing Central
3
1
                                     
William Laing Central
bye
-
-
                                         
        Gary Stafford England
Dave Prins England
1
3
                                 
Dave Prins England
bye
-
-
                                         
    Dave Prins England
Ian Gower Surrey
3
0
                                     
Ian Gower Surrey
bye
-
-
                                         
                Dave Prins England
Allen George England
3
2
                         
Johnny McFarlane Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Johnny McFarlane Ayrshire
Jim Allan Lanarkshire
1
3
                                     
Jim Allan Lanarkshire
bye
-
-
                                         
        Jim Allan Lanarkshire
Dean Fitch East Renfrewshire
0
3
                                 
Dean Fitch East Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    Dean Fitch East Renfrewshire
Scoob Cameron Dumbartonshire
3
0
                                     
Scoob Cameron Dumbartonshire
bye
-
-
                                         
            Dean Fitch East Renfrewshire
Allen George England
-
-
                             
Michael Beattie Laurencekirk
Nigel McCurry Northern Ireland
2
3
                                         
    Nigel McCurry Northern Ireland
Allen George England
0
3
                                     
Martin Taylor Angus
Allen George England
0
3
                                         
        Allen George England
Richard Corner Cleveland
3
0
                                 
Patrick Muylaert Belgium
Robert McCartney Renfrewshire
2
3
                                         
    Robert McCartney Renfrewshire
Richard Corner Cleveland
0
3
                                     
James Pollock Glasgow
Richard Corner Cleveland
1
3
                                         

GROUP 7
                      Robbie Green Merseyside
Anthony Urmston-Toft Lancashire
3
0
                 
John McKinstry Glasgow
bye
-
-
                                         
    John McKinstry Glasgow
Roy Harris West Ayrshire
0
3
                                     
Roy Harris West Ayrshire
bye
-
-
                                         
        Roy Harris West Ayrshire
Gordon Sharp Central
3
0
                                 
Gordon Sharp Central
bye
-
-
                                         
    Gordon Sharp Central
James Young Ayrshire
3
1
                                     
James Young Ayrshire
bye
-
-
                                         
            Roy Harris West Ayrshire
Brad Williams England
2
3
                             
Stuart Christie Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Stuart Christie Ayrshire
Alan Robertson Scotland
3
0
                                     
Alan Robertson Scotland
bye
-
-
                                         
        Stuart Christie Ayrshire
Brad Williams England
1
3
                                 
Brad Williams England
bye
-
-
                                         
    Brad Williams England
Stuart Singer Grampian
3
0
                                     
Stuart Singer Grampian
bye
-
-
                                         
                Brad Williams England
Andy McGovern Yorkshire
3
0
                         
Cameron Morrison Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    Cameron Morrison Renfrewshire
Andy McGovern Yorkshire
0
3
                                     
Andy McGovern Yorkshire
bye
-
-
                                         
        Andy McGovern Yorkshire
Simon Preston Cheshire
3
1
                                 
Craig Graham Dumbartonshire
bye
-
-
                                         
    Craig Graham Dumbartonshire
Simon Preston Cheshire
0
3
                                     
Simon Preston Cheshire
bye
-
-
                                         
            Andy McGovern Yorkshire
Richard Head Lothian
3
1
                             
Ali Wray Yorkshire
Wullie Bryce Lanarkshire
2
3
                                         
    Wullie Bryce Lanarkshire
Mark McKinnon Jnr Greenock
3
2
                                     
Mark McKinnon Jnr Greenock
Darren Corr Scotland
3
0
                                         
        Wullie Bryce Lanarkshire
Richard Head Lothian
-
-
                                 
Stuart Ward Falkirk
Stevie Tepper Greenock
1
3
                                         
    Stevie Tepper Greenock
Richard Head Lothian
1
3
                                     
John Colquhoun Scotland
Richard Head Lothian
-
-
                                         

GROUP 8
                  Brad Williams England
Anthony Urmston-Toft Lancashire
1
3
                     
Gordon Gray Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Gordon Gray Ayrshire
Darren Beautiman Glasgow
-
-
                                     
Darren Beautiman Glasgow
bye
-
-
                                         
        Darren Beautiman Glasgow
Mark A Currie Glasgow
3
0
                                 
John Stirling Central
bye
-
-
                                         
    John Stirling Central
Mark A Currie Glasgow
0
3
                                     
Mark A Currie Glasgow
bye
-
-
                                         
            Darren Beautiman Glasgow
Robert Morrison Renfrewshire
1
3
                             
Paul Diamond Dumbartonshire
bye
-
-
                                         
    Paul Diamond Dumbartonshire
Peter Monaghan East Kilbride
-
-
                                     
Peter Monaghan East Kilbride
bye
-
-
                                         
        Paul Diamond Dumbartonshire
Robert Morrison Renfrewshire
0
3
                                 
Paul Morley Yorkshire
bye
-
-
                                         
    Paul Morley Yorkshire
Robert Morrison Renfrewshire
0
3
                                     
Robert Morrison Renfrewshire
bye
-
-
                                         
                Robert Morrison Renfrewshire
Anthony Urmston-Toft Lancashire
1
3
                         
Ross Paterson Scotland
bye
-
-
                                         
    Ross Paterson Scotland
Brian Ramsay Glasgow
3
2
                                     
Brian Ramsay Glasgow
bye
-
-
                                         
        Ross Paterson Scotland
Anthony Urmston-Toft Lancashire
0
3
                                 
Anthony Urmston-Toft Lancashire
bye
-
-
                                         
    Anthony Urmston-Toft Lancashire
Garreth Peat Yorkshire
-
-
                                     
Garreth Peat Yorkshire
bye
-
-
                                         
            Anthony Urmston-Toft Lancashire
Rick Hofstra Netherlands
3
1
                             
Tam Templeman Central
Scott Turnbull Renfrewshire
3
2
                                         
    Tam Templeman Central
Kenny Craig Ayrshire
3
0
                                     
Kenny Craig Ayrshire
Thomas McPike Ayrshire
3
2
                                         
        Tam Templeman Central
Rick Hofstra Netherlands
2
3
                                 
Frank McBride Renfrewshire
Paul Anderson Lothian
0
3
                                         
    Paul Anderson Lothian
Rick Hofstra Netherlands
0
3
                                     
Rick Hofstra Netherlands
Alan Johnstone Scotland
-
-
                           
Quarter-finals - Best of 5 legs

Res
         

GROUP 9
                              Robbie Green Merseyside
Wesley Harms Netherlands
1
3
         
Wesley Harms Netherlands
bye
-
-
                                         
    Wesley Harms Netherlands
Robert Hay Borders
3
0
                                     
Robert Hay Borders
bye
-
-
                                         
        Wesley Harms Netherlands
Peter Van Den Broek Netherlands
3
0
                                 
Brian Allan Central
bye
-
-
                                         
    Brian Allan Central
Peter Van Den Broek Netherlands
-
-
                                     
Peter Van Den Broek Netherlands
bye
-
-
                                         
            Wesley Harms Netherlands
Gary Dee Snr Scotland
3
0
                             
Gary Dee Snr Scotland
bye
-
-
                                         
    Gary Dee Snr Scotland
John Witham Central
3
0
                                     
John Witham Central
bye
-
-
                                         
        Gary Dee Snr Scotland
Aaron Melville Fife
3
0
                                 
Stuart Ross Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Stuart Ross Ayrshire
Aaron Melville Fife
0
3
                                     
Aaron Melville Fife
bye
-
-
                                         
                Wesley Harms Netherlands
Ross Dickson Gretna
3
0
                         
Scott Gracie Lanarkshire
bye
-
-
                                         
    Scott Gracie Lanarkshire
Rob Mullen Lancashire
1
3
                                     
Rob Mullen Lancashire
bye
-
-
                                         
        Rob Mullen Lancashire
Derek Jackson Glasgow
3
2
                                 
Michael Devine Lothian
bye
-
-
                                         
    Michael Devine Lothian
Derek Jackson Glasgow
2
3
                                     
Derek Jackson Glasgow
bye
-
-
                                         
            Rob Mullen Lancashire
Ross Dickson Gretna
1
3
                             
John Gracie Lothian
Neil Catto Grampian
-
-
                                         
    Neil Catto Grampian
S.S. Skilling Ayrshire
2
3
                                     
Martin Bray Scotland
S.S. Skilling Ayrshire
0
3
                                         
        S.S. Skilling Ayrshire
Ross Dickson Gretna
-
-
                                 
Gary Bright Yorkshire
Nigel Graham Cumbria
-
-
                                         
    Gary Bright Yorkshire
Ross Dickson Gretna
0
3
                                     
Ross Dickson Gretna
Jamie Holmes England
3
0
                                         

GROUP 10
                  Wesley Harms Netherlands
Paul Coughlin Dundee
3
0
                     
John McNicol East Stirlingshire
bye
-
-
                                         
    John McNicol East Stirlingshire
Jamie Czajka Boness
3
0
                                     
Jamie Czajka Boness
bye
-
-
                                         
        John McNicol East Stirlingshire
Gordon McKenzie Dumbartonshire
3
2
                                 
Gordon McKenzie Dumbartonshire
bye
-
-
                                         
    Gordon McKenzie Dumbartonshire
Steven Cassidy Lothian
3
0
                                     
Steven Cassidy Lothian
bye
-
-
                                         
            John McNicol East Stirlingshire
Graham Mathers Grampian
0
3
                             
Graham Mathers Grampian
bye
-
-
                                         
    Graham Mathers Grampian
Logan McDougal Perthshire
3
0
                                     
Logan McDougal Perthshire
bye
-
-
                                         
        Graham Mathers Grampian
Ian McAlpine Falkirk
3
2
                                 
Jordan Woods Lothian
bye
-
-
                                         
    Jordan Woods Lothian
Ian McAlpine Falkirk
1
3
                                     
Ian McAlpine Falkirk
bye
-
-
                                         
                Graham Mathers Grampian
Paul Coughlin Dundee
1
3
                         
Darren Smith Grampian
bye
-
-
                                         
    Darren Smith Grampian
Thomas Moffat Snr Scotland
-
-
                                     
Thomas Moffat Snr Scotland
bye
-
-
                                         
        Darren Smith Grampian
Barry Davies Cleveland
1
3
                                 
James Croal Perthshire
bye
-
-
                                         
    James Croal Perthshire
Barry Davies Cleveland
0
3
                                     
Barry Davies Cleveland
bye
-
-
                                         
            Barry Davies Cleveland
Paul Coughlin Dundee
0
3
                             
Mickey Campbell Northern Ireland
Jonathan Hannah Dumbartonshire
0
3
                                         
    Jonathan Hannah Dumbartonshire
Paul Coughlin Dundee
0
3
                                     
Paul Coughlin Dundee
John McGartland Inverclyde
3
2
                                         
        Paul Coughlin Dundee
Scott Gardiner Lothian
3
1
                                 
Gary McKeirnan Scotland
Michael Heaney Scotland
0
3
                                         
    Michael Heaney Scotland
Scott Gardiner Lothian
0
3
                                     
Scott Gardiner Lothian
Scott McConville East Renfrewshire
3
0
                                         

GROUP 11
                      Wesley Harms Netherlands
Andrew Callary Renfrewshire
3
1
                 
Thomas McClean Lothian
bye
-
-
                                         
    Thomas McClean Lothian
Mick Oversby Cumbria
1
3
                                     
Mick Oversby Cumbria
bye
-
-
                                         
        Mick Oversby Cumbria
Thomas Heggie Lanarkshire
3
1
                                 
Steven Stamper Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Steven Stamper Ayrshire
Thomas Heggie Lanarkshire
0
3
                                     
Thomas Heggie Lanarkshire
bye
-
-
                                         
            Mick Oversby Cumbria
Drew Callary West Ayrshire
3
2
                             
Neil Mitchell Barrhead
bye
-
-
                                         
    Neil Mitchell Barrhead
James Barton Yorkshire
2
3
                                     
James Barton Yorkshire
bye
-
-
                                         
        James Barton Yorkshire
Drew Callary West Ayrshire
2
3
                                 
Gregor Macgregor Campbelltown
bye
-
-
                                         
    Gregor Macgregor Campbelltown
Drew Callary West Ayrshire
0
3
                                     
Drew Callary West Ayrshire
bye
-
-
                                         
                Mick Oversby Cumbria
Bernie McDonald Renfrewshire
3
2
                         
Ricky Johnston Fife
bye
-
-
                                         
    Ricky Johnston Fife
Andy McMahon Northern Ireland
2
3
                                     
Andy McMahon Northern Ireland
bye
-
-
                                         
        Andy McMahon Northern Ireland
Bernie McDonald Renfrewshire
1
3
                                 
Bernie McDonald Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    Bernie McDonald Renfrewshire
Paul McKinnon Greenock
3
1
                                     
Paul McKinnon Greenock
bye
-
-
                                         
            Bernie McDonald Renfrewshire
John Pearson Clydebank
3
2
                             
Tam Allan Renfrewshire
Tony Bergna Renfrewshire
2
3
                                         
    Tony Bergna Renfrewshire
John Pearson Clydebank
0
3
                                     
Stuart Blain Forth & Kendrick
John Pearson Clydebank
-
-
                                         
        John Pearson Clydebank
Paul Weir West Lothian
3
0
                                 
David McNicol East Stirlingshire
Paul Weir West Lothian
0
3
                                         
    Paul Weir West Lothian
E Bell Ayrshire
3
0
                                     
Keith Slocombe Fife
E Bell Ayrshire
-
-
                                         

GROUP 12
                  Mick Oversby Cumbria
Andrew Callary Renfrewshire
2
3
                     
Gerry Diver Glasgow
bye
-
-
                                         
    Gerry Diver Glasgow
Stephen Thom Ayrshire
3
0
                                     
Stephen Thom Ayrshire
bye
-
-
                                         
        Gerry Diver Glasgow
Davie Millar Greenock
3
2
                                 
Davie Millar Greenock
bye
-
-
                                         
    Davie Millar Greenock
John Wood Highland
3
2
                                     
John Wood Highland
bye
-
-
                                         
            Gerry Diver Glasgow
Chris Maguire Ayrshire
0
3
                             
Chris Maguire Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Chris Maguire Ayrshire
David Watt Fife
3
0
                                     
David Watt Fife
bye
-
-
                                         
        Chris Maguire Ayrshire
John Barclay Jnr Ayrshire
3
1
                                 
I Bauchop East Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    I Bauchop East Renfrewshire
John Barclay Jnr Ayrshire
0
3
                                     
John Barclay Jnr Ayrshire
bye
-
-
                                         
                Chris Maguire Ayrshire
Andrew Callary Renfrewshire
1
3
                         
Paul Carnie Lothian
bye
-
-
                                         
    Paul Carnie Lothian
Michael Cullen Lothian
3
1
                                     
Michael Cullen Lothian
bye
-
-
                                         
        Paul Carnie Lothian
Martin McGimpsey Carlisle
3
1
                                 
Martin McGimpsey Carlisle
bye
-
-
                                         
    Martin McGimpsey Carlisle
David McCallum Scotland
3
2
                                     
David McCallum Scotland
bye
-
-
                                         
            Paul Carnie Lothian
Andrew Callary Renfrewshire
2
3
                             
Scott McDonald Renfrewshire
Bobby Smith Kilmarnock
3
2
                                         
    Scott McDonald Renfrewshire
Kieran Sloan County Down
3
0
                                     
Kieran Sloan County Down
Ronnie Garrett Ayrshire
-
-
                                         
        Scott McDonald Renfrewshire
Andrew Callary Renfrewshire
0
3
                                 
Andrew Callary Renfrewshire
Craig Douglas Glasgow
3
1
                                         
    Andrew Callary Renfrewshire
Mick Nixon Yorkshire
3
0
                                     
Michael Van Der Host Netherlands
Mick Nixon Yorkshire
2
3
                                         

GROUP 13
                          Wesley Harms Netherlands
John Walton England
3
1
             
John Walton England
bye
-
-
                                         
    John Walton England
Craig Martin Berwick
3
1
                                     
Craig Martin Berwick
bye
-
-
                                         
        John Walton England
Wally Jinks Doncaster
3
1
                                 
Kevin Addison Tyne & Wear
bye
-
-
                                         
    Kevin Addison Tyne & Wear
Wally Jinks Doncaster
0
3
                                     
Wally Jinks Doncaster
bye
-
-
                                         
            John Walton England
Lee Woods Northern Ireland
3
0
                             
Simon Stubbs Angus
bye
-
-
                                         
    Simon Stubbs Angus
Daryl Stewart Perthshire
0
3
                                     
Daryl Stewart Perthshire
bye
-
-
                                         
        Daryl Stewart Perthshire
Lee Woods Northern Ireland
1
3
                                 
Davie Irvine Glasgow
bye
-
-
                                         
    Davie Irvine Glasgow
Lee Woods Northern Ireland
0
3
                                     
Lee Woods Northern Ireland
bye
-
-
                                         
                John Walton England
John McCafferty Lothian
3
0
                         
John Williamson Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    John Williamson Renfrewshire
Ross Simpson Cumbernauld
3
1
                                     
Ross Simpson Cumbernauld
bye
-
-
                                         
        John Williamson Renfrewshire
John McCafferty Lothian
2
3
                                 
John McCafferty Lothian
bye
-
-
                                         
    John McCafferty Lothian
Christopher Kilpatrick Ayrshire
3
0
                                     
Christopher Kilpatrick Ayrshire
bye
-
-
                                         
            John McCafferty Lothian
Mark Cameron Central
3
1
                             
David Taylor Renfrewshire
Greg Rodgers Clydebank
0
3
                                         
    Greg Rodgers Clydebank
Mark Cameron Central
1
3
                                     
Mark Cameron Central
Anthony Diamond Dumbartonshire
3
0
                                         
        Mark Cameron Central
John Connal Central
3
1
                                 
John Connal Central
Andy Campbell Scotland
3
0
                                         
    John Connal Central
Eric Laing Grampian
3
2
                                     
Eric Laing Grampian
Kevin Hunter Grampian
3
0
                                         

GROUP 14
                  John Walton England
Alan Jamieson Lanarkshire
3
0
                     
Norrie McLeod Greenock
bye
-
-
                                         
    Norrie McLeod Greenock
Alistair Tarbett Fife
0
3
                                     
Alistair Tarbett Fife
bye
-
-
                                         
        Alistair Tarbett Fife
Willem Mandigers Netherlands
3
2
                                 
Willem Mandigers Netherlands
bye
-
-
                                         
    Willem Mandigers Netherlands
Kevin Frost Fife
3
0
                                     
Kevin Frost Fife
bye
-
-
                                         
            Alistair Tarbett Fife
David Ferguson Dumfries
3
2
                             
David Scaum Cleveland
bye
-
-
                                         
    David Scaum Cleveland
David Ferguson Dumfries
0
3
                                     
David Ferguson Dumfries
bye
-
-
                                         
        David Ferguson Dumfries
John Jack Jnr Elgin
3
0
                                 
John Jack Jnr Elgin
bye
-
-
                                         
    John Jack Jnr Elgin
Keith Morton Lothian
3
1
                                     
Keith Morton Lothian
bye
-
-
                                         
                Alistair Tarbett Fife
Alan Jamieson Lanarkshire
2
3
                         
Gavin Millar Clydebank
bye
-
-
                                         
    Gavin Millar Clydebank
Alan Jamieson Lanarkshire
0
3
                                     
Alan Jamieson Lanarkshire
bye
-
-
                                         
        Alan Jamieson Lanarkshire
Joe McKenna East Renfrewshire
3
0
                                 
Joe McKenna East Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    Joe McKenna East Renfrewshire
Sandy Garvock Grampian
3
0
                                     
Sandy Garvock Grampian
bye
-
-
                                         
            Alan Jamieson Lanarkshire
Jeffrey de Graff Netherlands
3
2
                             
Gary Hepburn Lanarkshire
Adrian Troy Renfrewshire
3
0
                                         
    Gary Hepburn Lanarkshire
Jeffrey de Graff Netherlands
0
3
                                     
Craig Smith Grampian
Jeffrey de Graff Netherlands
0
3
                                         
        Jeffrey de Graff Netherlands
James Little Dumfries
3
0
                                 
Wullie Ross Highland
James Little Dumfries
1
3
                                         
    James Little Dumfries
Alec Doey Dumbartonshire
3
2
                                     
Alec Doey Dumbartonshire
Mick McGrenaghan Renfrewshire
3
0
                                         

GROUP 15
                      John Walton England
David Adshead Cheshire
3
1
                 
Edward Timothy Glasgow
bye
-
-
                                         
    Edward Timothy Glasgow
Allan McDonald Scotland
1
3
                                     
Allan McDonald Scotland
bye
-
-
                                         
        Allan McDonald Scotland
David McMurray Perthshire
1
3
                                 
Stuart Coleman Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    Stuart Coleman Renfrewshire
David McMurray Perthshire
0
3
                                     
David McMurray Perthshire
bye
-
-
                                         
            David McMurray Perthshire
Ian Stewart Ayrshire
3
0
                             
Stewart Yule Lothian
bye
-
-
                                         
    Stewart Yule Lothian
Robert Carlin Glasgow
3
2
                                     
Robert Carlin Glasgow
bye
-
-
                                         
        Stewart Yule Lothian
Ian Stewart Ayrshire
2
3
                                 
Ian Stewart Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Ian Stewart Ayrshire
Gary Ritchie Central
3
0
                                     
Gary Ritchie Central
bye
-
-
                                         
                David McMurray Perthshire
David Adshead Cheshire
0
3
                         
Derek Maclean Highland
bye
-
-
                                         
    Derek Maclean Highland
Gary Winchester Scotland
3
1
                                     
Gary Winchester Scotland
bye
-
-
                                         
        Derek Maclean Highland
Scott McCloud Boness
3
0
                                 
James Russell Scotland
bye
-
-
                                         
    James Russell Scotland
Scott McCloud Boness
-
-
                                     
Scott McCloud Boness
bye
-
-
                                         
            Derek Maclean Highland
David Adshead Cheshire
2
3
                             
David Adshead Cheshire
David McQueen Dumbartonshire
3
0
                                         
    David Adshead Cheshire
William Lynch Inverclyde
3
1
                                     
Jonathan Maxwell Lanarkshire
William Lynch Inverclyde
0
3
                                         
        David Adshead Cheshire
Tam McColgan Renfrewshire
3
0
                                 
Tam McColgan Renfrewshire
Gary Miller Scotland
-
-
                                         
    Tam McColgan Renfrewshire
Garrett Gray Scotland
3
0
                                     
Garrett Gray Scotland
Steph Gavin Central
3
0
                                         

GROUP 16
                  David Adshead Cheshire
Sandy McMeechan Central
3
0
                     
Dougie Waterson Glasgow
bye
-
-
                                         
    Dougie Waterson Glasgow
Jock Dunsmuir Ayrshire
3
1
                                     
Jock Dunsmuir Ayrshire
bye
-
-
                                         
        Dougie Waterson Glasgow
Chris Wood Lossiemouth
3
2
                                 
Chris Wood Lossiemouth
bye
-
-
                                         
    Chris Wood Lossiemouth
Thomas Frickleton West Lothian
3
2
                                     
Thomas Frickleton West Lothian
bye
-
-
                                         
            Dougie Waterson Glasgow
Paul Hanvidge Renfrewshire
-
-
                             
Graham Brand West Lothian
bye
-
-
                                         
    Graham Brand West Lothian
Paul Hanvidge Renfrewshire
2
3
                                     
Paul Hanvidge Renfrewshire
bye
-
-
                                         
        Paul Hanvidge Renfrewshire
Steven McCluskey Ayrshire
3
1
                                 
Kristjan Thorsteinsson Iceland
bye
-
-
                                         
    Kristjan Thorsteinsson Iceland
Steven McCluskey Ayrshire
1
3
                                     
Steven McCluskey Ayrshire
bye
-
-
                                         
                Dougie Waterson Glasgow
Sandy McMeechan Central
1
3
                         
William Minto Dumfries
bye
-
-
                                         
    William Minto Dumfries
Sandy McMeechan Central
2
3
                                     
Sandy McMeechan Central
bye
-
-
                                         
        Sandy McMeechan Central
Kevin Coyle East Stirlingshire
3
0
                                 
Eddie Dougal Snr Wishaw
bye
-
-
                                         
    Eddie Dougal Snr Wishaw
Kevin Coyle East Stirlingshire
0
3
                                     
Kevin Coyle East Stirlingshire
bye
-
-
                                         
            Sandy McMeechan Central
Steve O Donnell Yorkshire
3
2
                             
Stuart Limbert Yorkshire
Dennis Watt Orkney
0
3
                                         
    Dennis Watt Orkney
Fergus Henderson Grampian
3
0
                                     
James Neish Fife
Fergus Henderson Grampian
2
3
                                         
        Dennis Watt Orkney
Steve O Donnell Yorkshire
2
3
                                 
Willie Cuthbertson Renfrewshire
John Duncan Central
-
-
                                         
    Willie Cuthbertson Renfrewshire
Steve O Donnell Yorkshire
0
3
                                     
Paul Brown Northern Ireland
Steve O Donnell Yorkshire
1
3
                               
Semi-finals - Best of 7 legs

Res
     

GROUP 17
                                  Wesley Harms Netherlands
Gary Robson England
4
0
     
James Wilson Huddersfield
bye
-
-
                                         
    James Wilson Huddersfield
Derek Branks Glasgow
3
0
                                     
Derek Branks Glasgow
bye
-
-
                                         
        James Wilson Huddersfield
Dougie Mitchell East Renfrewshire
3
1
                                 
Dougie Mitchell East Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    Dougie Mitchell East Renfrewshire
Sean Robertson West Lothian
3
1
                                     
Sean Robertson West Lothian
bye
-
-
                                         
            James Wilson Huddersfield
Craig Taft Renfrewshire
3
0
                             
Ross McDougall Paisley
bye
-
-
                                         
    Ross McDougall Paisley
Craig Taft Renfrewshire
-
-
                                     
Craig Taft Renfrewshire
bye
-
-
                                         
        Craig Taft Renfrewshire
Gavin King Ayrshire
3
0
                                 
Mathew Palmer Glasgow
bye
-
-
                                         
    Mathew Palmer Glasgow
Gavin King Ayrshire
2
3
                                     
Gavin King Ayrshire
bye
-
-
                                         
                James Wilson Huddersfield
Yordi Meeu Wissi Netherlands
2
3
                         
Tam Dymond Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    Tam Dymond Renfrewshire
Stuart Crighton Perthshire
0
3
                                     
Stuart Crighton Perthshire
bye
-
-
                                         
        Stuart Crighton Perthshire
Stephen Michie Grampian
0
3
                                 
Tam McCoogan Coatbridge
bye
-
-
                                         
    Tam McCoogan Coatbridge
Stephen Michie Grampian
0
3
                                     
Stephen Michie Grampian
bye
-
-
                                         
            Stephen Michie Grampian
Yordi Meeu Wissi Netherlands
0
3
                             
Alan Inglis Forth & Kendrick
Yordi Meeu Wissi Netherlands
0
3
                                         
    Yordi Meeu Wissi Netherlands
Stuart Hynd Fife
3
0
                                     
James Mackay Aberfoyle
Stuart Hynd Fife
0
3
                                         
        Yordi Meeu Wissi Netherlands
Dougie Simpson Grampian
3
2
                                 
Brian Tennant Glasgow
Marcus Knapman England
-
-
                                         
    Marcus Knapman England
Dougie Simpson Grampian
0
3
                                     
Dougie Simpson Grampian
Tommy Willox Grampian
3
0
                                         

GROUP 18
                  Yordi Meeu Wissi Netherlands
Eoghan Macinness Argyle
3
2
                     
David Burt Central
bye
-
-
                                         
    David Burt Central
Naurus Glecilu Latvia
0
3
                                     
Naurus Glecilu Latvia
bye
-
-
                                         
        Naurus Glecilu Latvia
Paul Fairnington Tay Valley
0
3
                                 
Kevin Anderson Lothian
bye
-
-
                                         
    Kevin Anderson Lothian
Paul Fairnington Tay Valley
1
3
                                     
Paul Fairnington Tay Valley
bye
-
-
                                         
            Paul Fairnington Tay Valley
Graham McEachnie Inverclyde
1
3
                             
Graham McEachnie Inverclyde
bye
-
-
                                         
    Graham McEachnie Inverclyde
John McLaren Perthshire
3
1
                                     
John McLaren Perthshire
bye
-
-
                                         
        Graham McEachnie Inverclyde
Craig Abernethy Glasgow
3
2
                                 
Craig Abernethy Glasgow
bye
-
-
                                         
    Craig Abernethy Glasgow
Paul Montague Inverclyde
-
-
                                     
Paul Montague Inverclyde
bye
-
-
                                         
                Graham McEachnie Inverclyde
Eoghan Macinness Argyle
1
3
                         
Kevin Docherty Scotland
bye
-
-
                                         
    Kevin Docherty Scotland
David Brannigan Glasgow
3
0
                                     
David Brannigan Glasgow
bye
-
-
                                         
        Kevin Docherty Scotland
Jeff Bowles Lothian
0
3
                                 
Jeff Bowles Lothian
bye
-
-
                                         
    Jeff Bowles Lothian
George Anderson Lanarkshire
3
2
                                     
George Anderson Lanarkshire
bye
-
-
                                         
            Jeff Bowles Lothian
Eoghan Macinness Argyle
1
3
                             
Tanguy Borra Belgium
Evander Stevenson Renfrewshire
3
2
                                         
    Tanguy Borra Belgium
David Barclay Ayrshire
3
0
                                     
Tom Spencer Sussex
David Barclay Ayrshire
-
-
                                         
        Tanguy Borra Belgium
Eoghan Macinness Argyle
-
-
                                 
Eoghan Macinness Argyle
Linsay Wylie Ayrshire
3
2
                                         
    Eoghan Macinness Argyle
Thomas Hodgson England
3
1
                                     
Billy Jackson Ayrshire
Thomas Hodgson England
0
3
                                         

GROUP 19
                      Yordi Meeu Wissi Netherlands
Alan Soutar Angus
1
3
                 
Craig Dickson Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    Craig Dickson Renfrewshire
Gavin Riley Grampian
-
-
                                     
Gavin Riley Grampian
bye
-
-
                                         
        Craig Dickson Renfrewshire
Colin Feeley Fife
0
3
                                 
Colin Feeley Fife
bye
-
-
                                         
    Colin Feeley Fife
Billy Young Clydebank
3
0
                                     
Billy Young Clydebank
bye
-
-
                                         
            Colin Feeley Fife
Marc MacGregor Highland
3
0
                             
Tam Henderson East Stirlingshire
bye
-
-
                                         
    Tam Henderson East Stirlingshire
Scott McLeman Grampian
3
0
                                     
Scott McLeman Grampian
bye
-
-
                                         
        Tam Henderson East Stirlingshire
Marc MacGregor Highland
0
3
                                 
Marc MacGregor Highland
bye
-
-
                                         
    Marc MacGregor Highland
Dave Noble Cleveland
3
1
                                     
Dave Noble Cleveland
bye
-
-
                                         
                Colin Feeley Fife
Alan Soutar Angus
2
3
                         
John Cullen Scotland
bye
-
-
                                         
    John Cullen Scotland
Joe Docthey Cumbernauld
1
3
                                     
Joe Docthey Cumbernauld
bye
-
-
                                         
        Joe Docthey Cumbernauld
Bob Sangster Tay Valley
3
0
                                 
Bob Sangster Tay Valley
bye
-
-
                                         
    Bob Sangster Tay Valley
Mats Andersson Sweden
-
-
                                     
Mats Andersson Sweden
bye
-
-
                                         
            Joe Docthey Cumbernauld
Alan Soutar Angus
0
3
                             
Alan Greig Grampian
Paul Geddes Grampian
2
3
                                         
    Paul Geddes Grampian
Davie Millar Ayrshire
-
-
                                     
Davie Millar Ayrshire
John Donald Central
3
0
                                         
        Davie Millar Ayrshire
Alan Soutar Angus
1
3
                                 
Phil McCrackin Scotland
Alan Soutar Angus
-
-
                                         
    Alan Soutar Angus
Gavin Kelly Ayrshire
-
-
                                     
Gavin Kelly Ayrshire
Bill Hartley Glasgow
-
-
                                         

GROUP 20
                  Alan Soutar Angus
Mark Stuart East Renfrewshire
3
2
                     
Mark Salmon Wales
bye
-
-
                                         
    Mark Salmon Wales
Andy Morris Shrewsbury
3
0
                                     
Andy Morris Shrewsbury
bye
-
-
                                         
        Mark Salmon Wales
Mark Stuart East Renfrewshire
2
3
                                 
Eddie Doughty Kilmarnock
bye
-
-
                                         
    Eddie Doughty Kilmarnock
Mark Stuart East Renfrewshire
0
3
                                     
Mark Stuart East Renfrewshire
bye
-
-
                                         
            Mark Stuart East Renfrewshire
Michael Maclean Highland
3
0
                             
Alan Primrose Central
bye
-
-
                                         
    Alan Primrose Central
Michael Maclean Highland
0
3
                                     
Michael Maclean Highland
bye
-
-
                                         
        Michael Maclean Highland
Colin J Stewart Fife
3
1
                                 
Colin J Stewart Fife
bye
-
-
                                         
    Colin J Stewart Fife
Gordon Bowers Borders
3
0
                                     
Gordon Bowers Borders
bye
-
-
                                         
                Mark Stuart East Renfrewshire
Duncan Hastings East Stirlingshire
3
1
                         
Alan McKenzie Scotland
bye
-
-
                                         
    Alan McKenzie Scotland
Ged Arthur Greenock
3
1
                                     
Ged Arthur Greenock
bye
-
-
                                         
        Alan McKenzie Scotland
Duncan Hastings East Stirlingshire
0
3
                                 
Duncan Hastings East Stirlingshire
bye
-
-
                                         
    Duncan Hastings East Stirlingshire
Peter Greig Boness
-
-
                                     
Peter Greig Boness
bye
-
-
                                         
            Duncan Hastings East Stirlingshire
Madars Razma Latvia
3
2
                             
Austin Purdie Glasgow
James Milligan Ayrshire
1
3
                                         
    James Milligan Ayrshire
Christopher Smith Lothian
3
0
                                     
Alan McCulloch Scotland
Christopher Smith Lothian
1
3
                                         
        James Milligan Ayrshire
Madars Razma Latvia
1
3
                                 
David Powers Forth & Kendrick
George Sludden Central
3
1
                                         
    David Powers Forth & Kendrick
Madars Razma Latvia
-
-
                                     
Madars Razma Latvia
Stephen Philliban Central
3
1
                                         

GROUP 21
                          Alan Soutar Angus
Gary Robson England
2
3
             
Steve Douglas England
bye
-
-
                                         
    Steve Douglas England
Tam Montague Lanarkshire
-
-
                                     
Tam Montague Lanarkshire
bye
-
-
                                         
        Steve Douglas England
Jake Jones England
3
2
                                 
Jake Jones England
bye
-
-
                                         
    Jake Jones England
Luke Stephen Grampian
3
0
                                     
Luke Stephen Grampian
bye
-
-
                                         
            Steve Douglas England
John Barr Angus
0
3
                             
Mark McLernon Northern Ireland
bye
-
-
                                         
    Mark McLernon Northern Ireland
Billy Don Boness
3
0
                                     
Billy Don Boness
bye
-
-
                                         
        Mark McLernon Northern Ireland
John Barr Angus
0
3
                                 
Rod Nichol Yorkshire
bye
-
-
                                         
    Rod Nichol Yorkshire
John Barr Angus
1
3
                                     
John Barr Angus
bye
-
-
                                         
                John Barr Angus
David McCosh Scotland
3
0
                         
Jason Frize Glasgow
bye
-
-
                                         
    Jason Frize Glasgow
David McCosh Scotland
-
-
                                     
David McCosh Scotland
bye
-
-
                                         
        David McCosh Scotland
Ian Nicholson Fife
3
1
                                 
David Concliffe Glasgow
bye
-
-
                                         
    David Concliffe Glasgow
Ian Nicholson Fife
0
3
                                     
Ian Nicholson Fife
bye
-
-
                                         
            David McCosh Scotland
David Lewis England
3
2
                             
Sandy Irvine Glasgow
Kenny Higgins East Renfrewshire
3
2
                                         
    Sandy Irvine Glasgow
David Lewis England
1
3
                                     
Roy Thomson Jnr Central
David Lewis England
-
-
                                         
        David Lewis England
Eddie McCairn Inverclyde
-
-
                                 
Eddie McCairn Inverclyde
Dave Revie Dumbartonshire
3
0
                                         
    Eddie McCairn Inverclyde
Tam Sutherland Renfrewshire
-
-
                                     
Raymond Gardiner Fife
Tam Sutherland Renfrewshire
-
-
                                         

GROUP 22
                  John Barr Angus
Jim McEwan West Ayrshire
0
3
                     
Stuart McMeechan Central
bye
-
-
                                         
    Stuart McMeechan Central
Stuart Clark East Renfrewshire
2
3
                                     
Stuart Clark East Renfrewshire
bye
-
-
                                         
        Stuart Clark East Renfrewshire
Alan Reid Grampian
-
-
                                 
James Gray Central
bye
-
-
                                         
    James Gray Central
Alan Reid Grampian
0
3
                                     
Alan Reid Grampian
bye
-
-
                                         
            Stuart Clark East Renfrewshire
Jim McEwan West Ayrshire
0
3
                             
Jim McEwan West Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Jim McEwan West Ayrshire
Daniel Smith Central
3
0
                                     
Daniel Smith Central
bye
-
-
                                         
        Jim McEwan West Ayrshire
Stuart Taylor Fife
3
0
                                 
Bjarne Iversen Denmark
bye
-
-
                                         
    Bjarne Iversen Denmark
Stuart Taylor Fife
-
-
                                     
Stuart Taylor Fife
bye
-
-
                                         
                Jim McEwan West Ayrshire
Carl Dennel Cheshire
3
2
                         
Darren Couper Central
bye
-
-
                                         
    Darren Couper Central
Carl Dennel Cheshire
1
3
                                     
Carl Dennel Cheshire
bye
-
-
                                         
        Carl Dennel Cheshire
Andrew Fallan Lanarkshire
3
0
                                 
Andrew Fallan Lanarkshire
bye
-
-
                                         
    Andrew Fallan Lanarkshire
Paul Hoynes Northern Ireland
3
0
                                     
Paul Hoynes Northern Ireland
bye
-
-
                                         
            Carl Dennel Cheshire
Stewart Ritchie Flintshire
3
1
                             
Bernard Carr Jnr Fife
Kurt Eddy Scotland
3
2
                                         
    Bernard Carr Jnr Fife
Matt Haggart Lancashire
-
-
                                     
Colin Muir Ayrshire
Matt Haggart Lancashire
0
3
                                         
        Matt Haggart Lancashire
Stewart Ritchie Flintshire
0
3
                                 
Gordon Peters Borders
James Barber Renfrewshire
3
0
                                         
    Gordon Peters Borders
Stewart Ritchie Flintshire
-
-
                                     
Allan Richardson Clydebank
Stewart Ritchie Flintshire
0
3
                                         

GROUP 23
                      Jim McEwan West Ayrshire
Gary Robson England
0
3
                 
Douglas Hyslop Aberfoyle
bye
-
-
                                         
    Douglas Hyslop Aberfoyle
Kevin MacGregor Highland
0
3
                                     
Kevin MacGregor Highland
bye
-
-
                                         
        Kevin MacGregor Highland
Ivar Jorundson Iceland
3
0
                                 
James Jordan Greenock
bye
-
-
                                         
    James Jordan Greenock
Ivar Jorundson Iceland
0
3
                                     
Ivar Jorundson Iceland
bye
-
-
                                         
            Kevin MacGregor Highland
Jake Pennington England
2
3
                             
George Park Grampian
bye
-
-
                                         
    George Park Grampian
David Gracie Falkirk
3
2
                                     
David Gracie Falkirk
bye
-
-
                                         
        George Park Grampian
Jake Pennington England
0
3
                                 
Jake Pennington England
bye
-
-
                                         
    Jake Pennington England
Ian Duguid Grampian
3
0
                                     
Ian Duguid Grampian
bye
-
-
                                         
                Jake Pennington England
Alex Lister East Stirlingshire
1
3
                         
Gary Hepburn Scotland
bye
-
-
                                         
    Gary Hepburn Scotland
Kevin McInlay Balloch
-
-
                                     
Kevin McInlay Balloch
bye
-
-
                                         
        Gary Hepburn Scotland
Harry Murray Grampian
3
1
                                 
Gordon Wager Grampian
bye
-
-
                                         
    Gordon Wager Grampian
Harry Murray Grampian
-
-
                                     
Harry Murray Grampian
bye
-
-
                                         
            Gary Hepburn Scotland
Alex Lister East Stirlingshire
1
3
                             
Brian Dawson Yorkshire
Mete Ozdemirci Turkey
3
1
                                         
    Brian Dawson Yorkshire
Mark Dalgarno Grampian
2
3
                                     
Pontus Haagland Netherlands
Mark Dalgarno Grampian
-
-
                                         
        Mark Dalgarno Grampian
Alex Lister East Stirlingshire
0
3
                                 
Rab Slight West Lothian
Alex Lister East Stirlingshire
0
3
                                         
    Alex Lister East Stirlingshire
Greg Hoggan East Stirlingshire
3
2
                                     
Greg Hoggan East Stirlingshire
Paul Royston Yorkshire
3
1
                                         

GROUP 24
                  Alex Lister East Stirlingshire
Gary Robson England
0
3
                     
James Todd Ayrshire
bye
-
-
                                         
    James Todd Ayrshire
David Carmichael Renfrewshire
3
2
                                     
David Carmichael Renfrewshire
bye
-
-
                                         
        James Todd Ayrshire
Ian Swain Central
1
3
                                 
William Davidson Airdrie
bye
-
-
                                         
    William Davidson Airdrie
Ian Swain Central
0
3
                                     
Ian Swain Central
bye
-
-
                                         
            Ian Swain Central
Brian Donaldson Boness
2
3
                             
David Morton Ayrshire
bye
-
-
                                         
    David Morton Ayrshire
David Knowles Grampian
3
0
                                     
David Knowles Grampian
bye
-
-
                                         
        David Morton Ayrshire
Brian Donaldson Boness
1
3
                                 
Brian Donaldson Boness
bye
-
-
                                         
    Brian Donaldson Boness
Nick Foley Glasgow
3
0
                                     
Nick Foley Glasgow
bye
-
-
                                         
                Brian Donaldson Boness
Gary Robson England
0
3
                         
David Wood Greenock
bye
-
-
                                         
    David Wood Greenock
Frank Howard England
3
2
                                     
Frank Howard England
bye
-
-
                                         
        David Wood Greenock
Craig Brown Isle Of Wight
3
0
                                 
Craig Brown Isle Of Wight
bye
-
-
                                         
    Craig Brown Isle Of Wight
Terry Higgins Central
3
0
                                     
Terry Higgins Central
bye
-
-
                                         
            David Wood Greenock
Gary Robson England
0
3
                             
Hamish Forbes Lothian
Francis Somerville Renfrewshire
-
-
                                         
    Hamish Forbes Lothian
Hugh Duncan Caithness
1
3
                                     
Hugh Duncan Caithness
Stuart McEwan West Ayrshire
3
0
                                         
        Hugh Duncan Caithness
Gary Robson England
0
3
                                 
Kevin Slaven Tyne & Wear
Peter Taylor Cumbria
1
3
                                         
    Peter Taylor Cumbria
Gary Robson England
0
3
                                     
Gary Robson England
Kevin McAlpine Central
3
0
                                         

GROUP 25
                              Gary Robson England
Barry Copeland Northern Ireland
3
0
         
Alan Norris England
bye
-
-
                                         
    Alan Norris England
Craig Moore Renfrewshire
3
0
                                     
Craig Moore Renfrewshire
bye
-
-
                                         
        Alan Norris England
Peter McDonald Scotland
3
2
                                 
Graham Sinclair Wishaw
bye
-
-
                                         
    Graham Sinclair Wishaw
Peter McDonald Scotland
0
3
                                     
Peter McDonald Scotland
bye
-
-
                                         
            Alan Norris England
Paul Carruthers Renfrewshire
3
0
                             
Gaffney Ryan Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Gaffney Ryan Ayrshire
Derek Hall Central
-
-
                                     
Derek Hall Central
bye
-
-
                                         
       
Paul Carruthers Renfrewshire
-
-
                                 
Paul Carruthers Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    Paul Carruthers Renfrewshire
Mark Drummond Renfrewshire
3
0
                                     
Mark Drummond Renfrewshire
bye
-
-
                                         
                Alan Norris England
Tommy Young Glasgow
2
3
                         
Mel Mathews Northern Ireland
bye
-
-
                                         
    Mel Mathews Northern Ireland
Tommy Young Glasgow
-
-
                                     
Tommy Young Glasgow
bye
-
-
                                         
        Tommy Young Glasgow
David MAC Glasgow
3
1
                                 
Graeme Dobbie Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Graeme Dobbie Ayrshire
David MAC Glasgow
2
3
                                     
David MAC Glasgow
bye
-
-
                                         
            Tommy Young Glasgow
Davy Wright Dunoon
3
0
                             
Allan Begg Angus
Thorgeir Gudmondson Iceland
2
3
                                         
    Thorgeir Gudmondson Iceland
Davy Wright Dunoon
2
3
                                     
Davy Wright Dunoon
Ryan Stewart Perthshire
3
1
                                         
        Davy Wright Dunoon
David Barilli Greenock
3
0
                                 
Barry Welsh Angus
Harry Kelly Glasgow
2
3
                                         
    Harry Kelly Glasgow
David Barilli Greenock
0
3
                                     
Andy Gray Central
David Barilli Greenock
0
3
                                         

GROUP 26
                  Tommy Young Glasgow
Martin Carvill Northern Ireland
1
3
                     
Edward Cassidy Lanarkshire
bye
-
-
                                         
    Edward Cassidy Lanarkshire
Paul Alexander Rae Ayrshire
3
0
                                     
Paul Alexander Rae Ayrshire
bye
-
-
                                         
        Edward Cassidy Lanarkshire
Martin Carvill Northern Ireland
0
3
                                 
Stuart Pratt Lothian
bye
-
-
                                         
    Stuart Pratt Lothian
Martin Carvill Northern Ireland
-
-
                                     
Martin Carvill Northern Ireland
bye
-
-
                                         
            Martin Carvill Northern Ireland
Jamie Anderson Renfrewshire
3
0
                             
Bob Ure Forth & Kendrick
bye
-
-
                                         
    Bob Ure Forth & Kendrick
Michael Docherty Glasgow
3
0
                                     
Michael Docherty Glasgow
bye
-
-
                                         
        Bob Ure Forth & Kendrick
Jamie Anderson Renfrewshire
0
3
                                 
Jamie Anderson Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    Jamie Anderson Renfrewshire
David Reilly Scotland
3
0
                                     
David Reilly Scotland
bye
-
-
                                         
                Martin Carvill Northern Ireland
Dougie Best Grampian
3
1
                         
Chris Lindsay Lanarkshire
bye
-
-
                                         
    Chris Lindsay Lanarkshire
Derek Craig Angus
1
3
                                     
Derek Craig Angus
bye
-
-
                                         
        Derek Craig Angus
Dave McNeil Central
3
0
                                 
Kagen McKenzie Highland
bye
-
-
                                         
    Kagen McKenzie Highland
Dave McNeil Central
1
3
                                     
Dave McNeil Central
bye
-
-
                                         
            Derek Craig Angus
Dougie Best Grampian
-
-
                             
John-Paul Docherty Glasgow
Dougie Best Grampian
0
3
                                         
    Dougie Best Grampian
Mark Tummon England
3
0
                                     
Mark Tummon England
Mauro Sansonne Lothian
-
-
                                         
        Dougie Best Grampian
Steven Ritchie Lothian
3
2
                                 
Frasr Downie Dunoon
Alexander Craig Ayrshire
3
0
                                         
    Frasr Downie Dunoon
Steven Ritchie Lothian
1
3
                                     
Gavin Bryce Glasgow
Steven Ritchie Lothian
2
3
                                         

GROUP 27
                      Martin Carvill Northern Ireland
Joey Ten Berge Netherlands
0
3
                 
Laurence Grierson Inverclyde
bye
-
-
                                         
    Laurence Grierson Inverclyde
Andy Murray East Stirlingshire
0
3
                                     
Andy Murray East Stirlingshire
bye
-
-
                                         
        Andy Murray East Stirlingshire
Frank McCaffrey Ayrshire
3
0
                                 
Frank McCaffrey Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Frank McCaffrey Ayrshire
Bradley Weston Grampian
3
0
                                     
Bradley Weston Grampian
bye
-
-
                                         
            Andy Murray East Stirlingshire
Joey Ten Berge Netherlands
1
3
                             
Derek Murray Lothian
bye
-
-
                                         
    Derek Murray Lothian
Sammy McNicol West Ayrshire
0
3
                                     
Sammy McNicol West Ayrshire
bye
-
-
                                         
        Sammy McNicol West Ayrshire
Joey Ten Berge Netherlands
0
3
                                 
Joey Ten Berge Netherlands
bye
-
-
                                         
    Joey Ten Berge Netherlands
Ian Davidson Scotland
3
0
                                     
Ian Davidson Scotland
bye
-
-
                                         
                Joey Ten Berge Netherlands
Johnny Milliken Ayrshire
3
0
                         
Johnny Milliken Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Johnny Milliken Ayrshire
Ross Clark Lothian
3
2
                                     
Ross Clark Lothian
bye
-
-
                                         
        Johnny Milliken Ayrshire
Josh Bauld Forth & Kendrick
3
1
                                 
Graeme Finnie Angus
bye
-
-
                                         
    Graeme Finnie Angus
Josh Bauld Forth & Kendrick
0
3
                                     
Josh Bauld Forth & Kendrick
bye
-
-
                                         
            Johnny Milliken Ayrshire
Darren Walls Boness
3
2
                             
Ralph Hirst Lothian
Frank Devine Scotland
-
-
                                         
    Frank Devine Scotland
Ross Beauchamp West Ayrshire
3
2
                                     
Ross Beauchamp West Ayrshire
Stuart Reilly Lothian
3
1
                                         
        Frank Devine Scotland
Darren Walls Boness
1
3
                                 
Darren Walls Boness
Wayne Shepherd Perthshire
3
0
                                         
    Darren Walls Boness
Marc Wilkie Scotland
3
1
                                     
Marc Wilkie Scotland
Kevin Burness Northern Ireland
3
2
                                         

GROUP 28
                  Joey Ten Berge Netherlands
David Noble East Renfrewshire
3
0
                     
Tod Carr Fife
bye
-
-
                                         
    Tod Carr Fife
Frazer Kirkland Ayrshire
3
0
                                     
Frazer Kirkland Ayrshire
bye
-
-
                                         
        Tod Carr Fife
Jeff Somerville Glasgow
3
1
                                 
Rab Lawson Lanarkshire
bye
-
-
                                         
    Rab Lawson Lanarkshire
Jeff Somerville Glasgow
2
3
                                     
Jeff Somerville Glasgow
bye
-
-
                                         
            Tod Carr Fife
David Noble East Renfrewshire
0
3
                             
David Noble East Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    David Noble East Renfrewshire
Ken Scwebey Sussex
3
0
                                     
Ken Scwebey Sussex
bye
-
-
                                         
        David Noble East Renfrewshire
Scott Winder Angus
3
1
                                 
Joe Marr Clydebank
bye
-
-
                                         
    Joe Marr Clydebank
Scott Winder Angus
-
-
                                     
Scott Winder Angus
bye
-
-
                                         
                David Noble East Renfrewshire
Kyle Gilmour West Lothian
3
1
                         
Tam Cartner Scotland
bye
-
-
                                         
    Tam Cartner Scotland
Tam Conlin Glasgow
3
2
                                     
Tam Conlin Glasgow
bye
-
-
                                         
        Tam Cartner Scotland
Kyle Gilmour West Lothian
2
3
                                 
Kyle Gilmour West Lothian
bye
-
-
                                         
    Kyle Gilmour West Lothian
Rob Fawcett Fife
3
2
                                     
Rob Fawcett Fife
bye
-
-
                                         
            Kyle Gilmour West Lothian
Owen McNiven Ayrshire
3
2
                             
Tommy Rodman Glasgow
James Auld West Ayrshire
0
3
                                         
    James Auld West Ayrshire
Owen McNiven Ayrshire
1
3
                                     
Owen McNiven Ayrshire
John McPhee Oban
-
-
                                         
        Owen McNiven Ayrshire
Joshia Fidok Glasgow
3
2
                                 
Joshia Fidok Glasgow
Stewart Rattray Fife
-
-
                                         
    Joshia Fidok Glasgow
Garry Thompson Yorkshire
-
-
                                     
Garry Thompson Yorkshire
Neil Stafford East Renfrewshire
3
0
                                         

GROUP 29
                          Joey Ten Berge Netherlands
Barry Copeland Northern Ireland
0
3
             
Paul Jennings England
bye
-
-
                                         
    Paul Jennings England
Craig Robertson Grampian
3
0
                                     
Craig Robertson Grampian
bye
-
-
                                         
        Paul Jennings England
David Green Oxfordshire
3
0
                                 
Ian Graham Scotland
bye
-
-
                                         
    Ian Graham Scotland
David Green Oxfordshire
0
3
                                     
David Green Oxfordshire
bye
-
-
                                         
            Paul Jennings England
Barry Copeland Northern Ireland
2
3
                             
Vinny Kiernan Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    Vinny Kiernan Renfrewshire
Jamie Curran Kilmarnock
-
-
                                     
Jamie Curran Kilmarnock
bye
-
-
                                         
        Jamie Curran Kilmarnock
Barry Copeland Northern Ireland
0
3
                                 
Barry Copeland Northern Ireland
bye
-
-
                                         
    Barry Copeland Northern Ireland
Richard McIntosh Falkirk
3
0
                                     
Richard McIntosh Falkirk
bye
-
-
                                         
                Barry Copeland Northern Ireland
Ross McDougal Perthshire
3
1
                         
Stephen McIlveney Clydebank
bye
-
-
                                         
    Stephen McIlveney Clydebank
Allan Lamb East Lothian
3
2
                                     
Allan Lamb East Lothian
bye
-
-
                                         
        Stephen McIlveney Clydebank
Alec Gilfillan Dumbartonshire
1
3
                                 
Alec Gilfillan Dumbartonshire
bye
-
-
                                         
    Alec Gilfillan Dumbartonshire
Paul Bergna Renfrewshire
3
1
                                     
Paul Bergna Renfrewshire
bye
-
-
                                         
            Alec Gilfillan Dumbartonshire
Ross McDougal Perthshire
1
3
                             
Tommy Davidson Northern Ireland
Daniel Larsson Sweden
-
-
                                         
    Daniel Larsson Sweden
Ross McDougal Perthshire
1
3
                                     
Ross McDougal Perthshire
Peter Miller Central
3
0
                                         
        Ross McDougal Perthshire
Jason Spiers Glasgow
3
0
                                 
Jason Spiers Glasgow
Eddie Dougal Jnr Lanarkshire
3
0
                                         
    Jason Spiers Glasgow
-
-
                                     
Steve McKay Central
Robin Henry Dunoon
-
-
                                         

GROUP 30
                  Barry Copeland Northern Ireland
Lauchlan Black Lanarkshire
3
0
                     
David Lamond Scotland
bye
-
-
                                         
    David Lamond Scotland
Andy Gallacher Scotland
2
3
                                     
Andy Gallacher Scotland
bye
-
-
                                         
        Andy Gallacher Scotland
Rab Bunyan Ayrshire
1
3
                                 
Rab Bunyan Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Rab Bunyan Ayrshire
Michael Gilmore JNR Tyne & Wear
3
1
                                     
Michael Gilmore JNR Tyne & Wear
bye
-
-
                                         
            Rab Bunyan Ayrshire
Dale Everett Yorkshire
1
3
                             
James Greig Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    James Greig Renfrewshire
John McLean Perthshire
3
2
                                     
John McLean Perthshire
bye
-
-
                                         
        James Greig Renfrewshire
Dale Everett Yorkshire
1
3
                                 
Richard Edwards Wales
bye
-
-
                                         
    Richard Edwards Wales
Dale Everett Yorkshire
-
-
                                     
Dale Everett Yorkshire
bye
-
-
                                         
                Dale Everett Yorkshire
Lauchlan Black Lanarkshire
1
3
                         
George Collumb Jnr Ayrshire
bye
-
-
                                         
    George Collumb Jnr Ayrshire
David SwanSnr Kilmarnock
3
2
                                     
David SwanSnr Kilmarnock
bye
-
-
                                         
        George Collumb Jnr Ayrshire
David Greig Ayrshire
3
0
                                 
Paul Hameed Lothian
bye
-
-
                                         
    Paul Hameed Lothian
David Greig Ayrshire
2
3
                                     
David Greig Ayrshire
bye
-
-
                                         
            George Collumb Jnr Ayrshire
Lauchlan Black Lanarkshire
2
3
                             
Lutz Leutzsch Germany
Davie Allan Inverclyde
-
-
                                         
    Davie Allan Inverclyde
Gordon Hastings East Stirlingshire
3
0
                                     
Gordon Hastings East Stirlingshire
Andrew Ronald Forth & Kendrick
3
1
                                         
        Davie Allan Inverclyde
Lauchlan Black Lanarkshire
2
3
                                 
Gary Higgins East Lothian
Garry Gullian East Lothian
2
3
                                         
    Garry Gullian East Lothian
Lauchlan Black Lanarkshire
2
3
                                     
Alan Forsythe Falkirk
Lauchlan Black Lanarkshire
-
-
                                         

GROUP 31
                      Barry Copeland Northern Ireland
Alan Small Fife
3
2
                 
Jamie McCulloch Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Jamie McCulloch Ayrshire
Ross McKeand Aberfoyle
3
2
                                     
Ross McKeand Aberfoyle
bye
-
-
                                         
        Jamie McCulloch Ayrshire
Peter Gowran East Kilbride
3
1
                                 
Peter Gowran East Kilbride
bye
-
-
                                         
    Peter Gowran East Kilbride
Liam Brady Kilmarnock
3
2
                                     
Liam Brady Kilmarnock
bye
-
-
                                         
            Jamie McCulloch Ayrshire
Chris Louden Glasgow
0
3
                             
Chris Louden Glasgow
bye
-
-
                                         
    Chris Louden Glasgow
Kenneth Boa Dumfries
3
0
                                     
Kenneth Boa Dumfries
bye
-
-
                                         
        Chris Louden Glasgow
Joe Mitchell Greenock
3
0
                                 
Utku Karaka Turkey
bye
-
-
                                         
    Utku Karaka Turkey
Joe Mitchell Greenock
1
3
                                     
Joe Mitchell Greenock
bye
-
-
                                         
                Chris Louden Glasgow
Alan Small Fife
1
3
                         
Alex Brown Central
bye
-
-
                                         
    Alex Brown Central
Stephen Kerr Glasgow
-
-
                                     
Stephen Kerr Glasgow
bye
-
-
                                         
        Stephen Kerr Glasgow
James Devanly Renfrewshire
3
0
                                 
James Devanly Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    James Devanly Renfrewshire
Mick Rodger Inverclyde
3
1
                                     
Mick Rodger Inverclyde
bye
-
-
                                         
            Stephen Kerr Glasgow
Alan Small Fife
1
3
                             
William Wishart Lothian
Gregor Jegge Central
3
1
                                         
    William Wishart Lothian
Davie Broks Dumbartonshire
0
3
                                     
Brian McCabe Lothian
Davie Broks Dumbartonshire
-
-
                                         
        Davie Broks Dumbartonshire
Alan Small Fife
0
3
                                 
Alan Small Fife
Gary McIver Scotland
-
-
                                         
    Alan Small Fife
Clive Barden England
3
0
                                     
Brian Anderson Ayrshire
Clive Barden England
0
3
                                         

GROUP 32
                  Alan Small Fife
Craig Baxter Scotland
3
0
                     
Iain Prentice East Kilbride
bye
-
-
                                         
    Iain Prentice East Kilbride
Robert Hutchison Central
-
-
                                     
Robert Hutchison Central
bye
-
-
                                         
        Robert Hutchison Central
James McKenna East Renfrewshire
0
3
                                 
Martin Thomason Grampian
bye
-
-
                                         
    Martin Thomason Grampian
James McKenna East Renfrewshire
0
3
                                     
James McKenna East Renfrewshire
bye
-
-
                                         
            James McKenna East Renfrewshire
Craig Baxter Scotland
2
3
                             
Darren Kitchen Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    Darren Kitchen Renfrewshire
George Dickson Renfrewshire
2
3
                                     
George Dickson Renfrewshire
bye
-
-
                                         
        George Dickson Renfrewshire
Craig Baxter Scotland
0
3
                                 
Craig Baxter Scotland
bye
-
-
                                         
    Craig Baxter Scotland
Brad Chisholm East Lothian
3
1
                                     
Brad Chisholm East Lothian
bye
-
-
                                         
                Craig Baxter Scotland
Scott Mitchell England
3
1
                         
Simon Whiteside Cumbria
bye
-
-
                                         
    Simon Whiteside Cumbria
Gary Stevenson Renfrewshire
3
0
                                     
Gary Stevenson Renfrewshire
bye
-
-
                                         
        Simon Whiteside Cumbria
Steve Bonnet Wigton
2
3
                                 
Steve Bonnet Wigton
bye
-
-
                                         
    Steve Bonnet Wigton
Jamie Robertson Dunoon
3
0
                                     
Jamie Robertson Dunoon
bye
-
-
                                         
            Steve Bonnet Wigton
Scott Mitchell England
0
3
                             
David Stephen Perthshire
Ray Hutchinson Cleveland
-
-
                                         
   
Gary Blair Clydebank
-
-
                                     
Gary Blair Clydebank
David Morris Lothian
-
-
                                         
        Gary Blair Clydebank
Scott Mitchell England
0
3
                                 
Derek Cunningham Lanarkshire
James Johnson West Lothian
3
0
                                         
    Derek Cunningham Lanarkshire
Scott Mitchell England
2
3
                                     
Scott Mitchell England
David Lister Central
3
0
                                   
Final - Best of 9 legs

Res
 

GROUP 33
                                      Wesley Harms Netherlands
Jim Williams Wales
5
4
 
Jimmy Hendriks Netherlands
bye
-
-
                                         
    Jimmy Hendriks Netherlands
George McKay Scotland
-
-
                                     
George McKay Scotland
bye
-
-
                                         
        Jimmy Hendriks Netherlands
Kenny Docherty Campbelltown
3
0
                                 
Kenny Docherty Campbelltown
bye
-
-
                                         
    Kenny Docherty Campbelltown
Steven Fraser Perthshire
3
2
                                     
Steven Fraser Perthshire
bye
-
-
                                         
            Jimmy Hendriks Netherlands
Kenny Nailen Ayrshire
3
2
                             
Russell Sabin Yorkshire
bye
-
-
                                         
    Russell Sabin Yorkshire
Stuart Thomson Ayrshire
3
1
                                     
Stuart Thomson Ayrshire
bye
-
-
                                         
        Russell Sabin Yorkshire
Kenny Nailen Ayrshire
0
3
                                 
Russel Stark Scotland
bye
-
-
                                         
    Russel Stark Scotland
Kenny Nailen Ayrshire
0
3
                                     
Kenny Nailen Ayrshire
bye
-
-
                                         
                Jimmy Hendriks Netherlands
Stuart Barr Ayrshire
3
0
                         
Frank Morrison Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    Frank Morrison Renfrewshire
Stuart Barr Ayrshire
0
3
                                     
Stuart Barr Ayrshire
bye
-
-
                                         
        Stuart Barr Ayrshire
Darren Shields England
3
1
                                 
Darren Shields England
bye
-
-
                                         
    Darren Shields England
Kevin Fraser Grampian
3
0
                                     
Kevin Fraser Grampian
bye
-
-
                                         
            Stuart Barr Ayrshire
Tam Kennedy Glasgow
3
0
                             
David Campbell Glasgow
Tam Kennedy Glasgow
-
-
                                         
    Tam Kennedy Glasgow
Mark Liddel Glasgow
3
1
                                     
Alistair Campbell Lothian
Mark Liddel Glasgow
-
-
                                         
        Tam Kennedy Glasgow
Colin Hamilton West Lothian
3
2
                                 
Andrew Hamiill Scotland
Colin Hamilton West Lothian
-
-
                                         
    Colin Hamilton West Lothian
Ross Seton Kilmarnock
3
0
                                     
Ross Seton Kilmarnock
Darren Proctor Elgin
3
1
                                         

GROUP 34
                  Jimmy Hendriks Netherlands
Scott Robertson Scotland
0
3
                     
James Farnes West Ayrshire
bye
-
-
                                         
    James Farnes West Ayrshire
Robert Kelly Scotland
-
-
                                     
Robert Kelly Scotland
bye
-
-
                                         
        James Farnes West Ayrshire
Graeme Bird West Lothian
2
3
                                 
Graeme Bird West Lothian
bye
-
-
                                         
    Graeme Bird West Lothian
Gavin Morrison East Stirlingshire
-
-
                                     
Gavin Morrison East Stirlingshire
bye
-
-
                                         
            Graeme Bird West Lothian
Ronald McEwan Ayrshire
3
1
                             
Kevin Matthews Scotland
bye
-
-
                                         
    Kevin Matthews Scotland
Neil Dempsey East Renfrewshire
0
3
                                     
Neil Dempsey East Renfrewshire
bye
-
-
                                         
        Neil Dempsey East Renfrewshire
Ronald McEwan Ayrshire
2
3
                                 
Ronald McEwan Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Ronald McEwan Ayrshire
David Allan Highland
3
1
                                     
David Allan Highland
bye
-
-
                                         
                Graeme Bird West Lothian
Scott Robertson Scotland
2
3
                         
Colin Brooks Isle of Bute
bye
-
-
                                         
    Colin Brooks Isle of Bute
Billy Grant Grampian
-
-
                                     
Billy Grant Grampian
bye
-
-
                                         
        Billy Grant Grampian
Steven Mackie Lothian
1
3
                                 
Steven Mackie Lothian
bye
-
-
                                         
    Steven Mackie Lothian
Stuart Sharp Central
3
0
                                     
Stuart Sharp Central
bye
-
-
                                         
            Steven Mackie Lothian
Scott Robertson Scotland
0
3
                             
Scott Parr Renfrewshire
Thomas Duffy Balloch
3
0
                                         
    Scott Parr Renfrewshire
Martin Currie East Stirlingshire
3
0
                                     
Martin Currie East Stirlingshire
Roy Munro Falkirk
-
-
                                         
        Scott Parr Renfrewshire
Scott Robertson Scotland
1
3
                                 
Kevin Simm Manchester
Jim Kincaid Inverclyde
3
0
                                         
    Kevin Simm Manchester
Scott Robertson Scotland
2
3
                                     
Scott Robertson Scotland
Mark McKinnon Greenock
3
0
                                         

GROUP 35
                      Scott Robertson Scotland
Sam Head England
3
0
                 
Fraser Sloan Perthshire
bye
-
-
                                         
    Fraser Sloan Perthshire
Kevin McKinley Dumbartonshire
-
-
                                     
Kevin McKinley Dumbartonshire
bye
-
-
                                         
        Kevin McKinley Dumbartonshire
John Goldie Central
3
0
                                 
Stuart Robertson Scotland
bye
-
-
                                         
    Stuart Robertson Scotland
John Goldie Central
1
3
                                     
John Goldie Central
bye
-
-
                                         
            Kevin McKinley Dumbartonshire
Tam Pennie Clydebank
1
3
                             
George Lindsay Wishaw
bye
-
-
                                         
    George Lindsay Wishaw
Mathew King Ayrshire
-
-
                                     
Mathew King Ayrshire
bye
-
-
                                         
        Mathew King Ayrshire
Tam Pennie Clydebank
-
-
                                 
Richard Ashworth Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Richard Ashworth Ayrshire
Tam Pennie Clydebank
1
3
                                     
Tam Pennie Clydebank
bye
-
-
                                         
                Tam Pennie Clydebank
Michael Waterworth Netherlands
3
1
                         
Craig Buchanan Scotland
bye
-
-
                                         
    Craig Buchanan Scotland
Evan Wilkinson Fife
1
3
                                     
Evan Wilkinson Fife
bye
-
-
                                         
        Evan Wilkinson Fife
Carl Baxter Holmfirth
3
0
                                 
Andrew Mathieson Paisley
bye
-
-
                                         
    Andrew Mathieson Paisley
Carl Baxter Holmfirth
1
3
                                     
Carl Baxter Holmfirth
bye
-
-
                                         
            Evan Wilkinson Fife
Michael Waterworth Netherlands
2
3
                             
Michael Waterworth Netherlands
Alisdair Robertson Dumbartonshire
3
0
                                         
    Michael Waterworth Netherlands
A Bauchop East Renfrewshire
3
1
                                     
Lee Sutcliff Glasgow
A Bauchop East Renfrewshire
-
-
                                         
        Michael Waterworth Netherlands
Scott Rainey Clydebank
3
0
                                 
Michael Lindsay Stranraer
Scott Rainey Clydebank
0
3
                                         
    Scott Rainey Clydebank
Malcolm Fletcher Ayrshire
3
0
                                     
Malcolm Fletcher Ayrshire
Richard Thain Caithness
-
-
                                         

GROUP 36
                  Tam Pennie Clydebank
Sam Head England
1
3
                     
Danny Leitch Renfrewshire
bye
-
-
                                         
    Danny Leitch Renfrewshire
William Glen Lanarkshire
1
3
                                     
William Glen Lanarkshire
bye
-
-
                                         
        William Glen Lanarkshire
Alistair Stewart Scotland
3
1
                                 
Alistair Stewart Scotland
bye
-
-
                                         
    Alistair Stewart Scotland
Jason Simpson Ayrshire
3
0
                                     
Jason Simpson Ayrshire
bye
-
-
                                         
            William Glen Lanarkshire
Gordon Mair Glasgow
3
0
                             
Jamie Hearns Central
bye
-
-
                                         
    Jamie Hearns Central
Tommy Mooney Glasgow
1
3
                                     
Tommy Mooney Glasgow
bye
-
-
                                         
        Tommy Mooney Glasgow
Gordon Mair Glasgow
1
3
                                 
Robert MacDougall Scotland
bye
-
-
                                         
    Robert MacDougall Scotland
Gordon Mair Glasgow
1
3
                                     
Gordon Mair Glasgow
bye
-
-
                                         
                William Glen Lanarkshire
Sam Head England
0
3
                         
Russell Cowan Ayrshire
bye
-
-
                                         
    Russell Cowan Ayrshire
Brian Earle Glasgow
0
3
                                     
Brian Earle Glasgow
bye
-
-
                                         
        Brian Earle Glasgow
Darren Layden Nottinghamshire
3
2
                                 
Muharrem Kemeoglu Turkey
bye
-
-
                                         
    Muharrem Kemeoglu Turkey
Darren Layden Nottinghamshire
2
3
                                     
Darren Layden Nottinghamshire
bye
-
-